Wystawy w roku 2004

//w nawiasach podani będą sędziowie westie lub całej grupy/

                                        

Styczeń

              24-25  Głogów (O. Legnica) krajowa /westie:Sonia Pagani Ruso-I/

Luty

             8  Rzeszów - krajowa /Z.Kitliński/

            22 Leszno - championów /sędzia:J.Opara-/

           

Marzec

           7 Jarosław (O. Przemyśl) - krajowa /K.Nitka/

           19-20-21  Katowice - międzynarodowa /E.Peper -Niemcy-/

Kwiecień

          2-3-4 Warszawa - międzynarodowa /sędzia:M.Polivanov-Rosja-westie/

          17 Grudziądz - krajowa /W.Kozera/

          24-25 Opole - międzynarodowa /A.Zwolińska/

  Maj    

          1  ŁÓDŹ- międzynarodowa /westie-Rui Oliveira-Portugalia/

          3 Bydgoszcz- krajowa/H.Dmowska/

           9 Dobre Miasto (Olsztyn) - krajowa /W.Kozera,M.Świętoń/

          16 Inowrocław/V.M.Soleckyj-Szpunar/

          16 Jelenia Góra - krajowa /M.Trębala,W.Myszkowski/

          16 Kielce - krajowa  /A.Jaworski/

          23 Słupsk - krajowa /A.Winiarska-westie/

          23 Radom - krajowa /A.Jendrasiak,A.Jaworski/

          23 Bytom - krajowa /Z.Jakubowski,J.Szczepańska-Korpetta,D.Witkowska/

         29-30 Leszno - międzynarodowa/E.Chwalibóg-westie/

                              

Czerwiec  

 4-6.06.2004 WYSTAWA EUROPEJSKA W BARCELONIE/HISZPANIA/

   WESTIE-4.06.04/PIĄTEK/SĘDZIA:Adolfo Martinez NOUGERA/E/

        6 Racibórz - krajowa /K.Nitka/

       6 Gorzów Wlkp. - krajowa / A.pławiński/

       6 Płock - krajowa /A.Zwolińska/

       6 Czaplinek (O. Poznań) - krajowa terierów bez typu BULL /A.Winiarska/         

       13 Kalisz - krajowa /A.Jaworski,A.Sobkowska-Dopierała/

       13 Lublin - krajowa  /J.Borzymowski,W.Myszkowski/

        13 Wałbrzych-krajowa/A.Sobkowska-Dopierała,V.M.Soleckyj-Szpunar/

        19-20 Szczecin - międzynarodowa /westie-Zvi Kupferberg ISR/

        26-27 Kraków - międzynarodowa /A.Jaworski-westie/

                                                                

Lipiec

       4 Bielsko Biała - krajowa /A.Jaworski,M.Swiętoń/

       4 Olsztyn - krajowa /M.Kozłowska,A.Kaźmierski/

       11 Warszawa - krajowa /E.Chwalibóg,M.Świętoń.V.M.Solecyj-Szpunar/

       18 Koszalin - krajowa /W.Myszkowski/

       18 Augustów - (Białystok) - krajowa /westie-A.Kaźmierski/

       18 Krosno - krajowa /V.M.Soleckyj Szpunar/

       25 Nowy Sącz - krajowa /M.Świętoń/

       25 Gdynia - krajowa /D.Witkowska,M.Trębala/

       31 Legnica - klubowa terierów /M.Giudetti-Włochy/

Sierpień

       1 Zakopane - krajowa /V.M.Soleckyj-Szpunar/

       1 Chojnice - krajowa /M.Świętoń,P.Król/

       1 Legnica - krajowa /A.Sobkowska-Dopierała/

       14-15 Gdańsk - międzynarodowa /westie-A.Każmierski/

       22 Toruń - krajowa /S.Radjuk-BLR/

       22 Rzeszów - krajowa /V.M.Soleckyj-Szpunar/

        29 Nowy Targ - krajowa

       29 Białystok - krajowa /E.Chwalibóg,D.Kuczyńska-Standełło/

Wrzesień

        5 Włocławek - krajowa /A.Jaworski,M.Trębala/

       5 Przemyśl - krajowa /H.Dmowska/

       12 Chorzów - krajowa/ Z.Kitliński/

       5  Zielona Góra - krajowa /M.Jurek/

        25-26 Wrocław - międzynarodowa /Walter Jundblut D/

Październik

       3 Rybnik - krajowa /A.Jędrasiak,A.Kaźmierski/

       3 Legionowo - krajowa /Z.Kitliński/

        10 Zabrze - krajowa /A.Jaworski/

       17 Częstochowa - krajowa /A.Jaworski/

Listopad

       7 Poznań - międzynarodowa /M.Zakrzewska/

       14 Racibórz - krajowa terierów /Veli-Pekka Kumpumaki -Fin/

       21 Kielce - krajowa /J.Opara/

Grudzień

       4-5 Nowa Ruda (O. Wałbrzych) - krajowa /M.Trębala/