WYSTAWY W POLSCE 2008     

           

Termin Miejsce Ranga wystawy i sędzia Informacje o wystawie wyniki  

   STYCZEŃ

25   Głogów (O/Legnica)   krajowa Sigrid Würgatsch (D) INFO WYNIKI

   LUTY

9-10    Rzeszów  międzynarodowa VIBOR Jezek( HR) INFO WYNIKI
16-17   Bydgoszcz   krajowa W.Wierbicki,M.Lorenc INFO WYNIKI
24     Leszno   championów  M.Świętoń INFO WYNIKI

   MARZEC

9       Jarosław (O/Przemyśl)   krajowa  K.Nitka INFO WYNIKI
 28-30     KATOWICE   międzynarodowa Ronnie IRVING (GB) INFO WYNIKI

   KWIECIEŃ

5-6   Nowy Dwór Mazowiecki   krajowa M.Zasada INFO WYNIKI
19    Grudziądz   krajowa  W.Myszkowski INFO WYNIKI
20     Inowrocław   krajowa A.Winiarska INFO WYNIKI
20 Częstochowa  krajowa V.M.Solecky-Szpunar INFO WYNIKI
26-27    OPOLE   międzynarodowa D.Witkowska INFO WYNIKI

   MAJ

1     Dobre Miasto (O/Olsztyn)   krajowa INFO WYNIKI
1   Manowo  krajowa  A.Pławiński INFO WYNIKI
  Bydgoszcz   krajowa INFO WYNIKI
3-4    ŁÓDŹ   międzynarodowa OTAKAR VONDROUS /Cz/ INFO WYNIKI
11    Płock   krajowa  J.Szczepańska-Korpetta INFO WYNIKI
11  Krosno  krajowa  A.Zwierzyńska INFO WYNIKI
17  Czaplinek  black&whiteM.D.Korošec (SLO) INFO WYNIKI
18  Czaplinek krajowa terierów M.D.Korošec (SLO) INFO WYNIKI
18  Jelenia Góra krajowa P.Król INFO WYNIKI
18   Bytom  krajowa  A.Jendrasiak INFO WYNIKI
25 Radom krajowa M.Kozłowska WYNIKI
31   LESZNO międzynarodowaD.Witkowska INFO WYNIKI

   CZERWIEC

8   Gorzów   krajowa    M.Lorenc INFO WYNIKI
8   Lublin   krajowa A. Sękowska-Miros INFO WYNIKI
8 Wałbrzych  krajowa B.Brandys INFO WYNIKI
15 Kalisz  krajowa M.Zakrzewska INFO WYNIKI
15 Racibórz  krajowa A.Pławiński - WYNIKI
21   SZCZECIN   międzynarodowa
L.Steer
(ROM)
INFO WYNIKI
22  Szczecin krajowa terierów
M.Zakrzewska
INFO WYNIKI
28-29    KRAKÓW   międzynarodowa K.Lovell INFO WYNIKI

   LIPIEC

  Olsztyn   krajowa M.Swiętoń INFO WYNIKI
6      Bielsko Biała   krajowa F.Polehna /CZ/ INFO WYNIKI
6     Koszalin   krajowa INFO WYNIKI
13   WARSZAWA   międzynarodowa M.Kozłowska INFO WYNIKI
20    Gdynia   krajowa ,K.Nitka INFO WYNIKI
20    Nowy Sącz   krajowa I.Rakowska - WYNIKI
27    Będzin   krajowa K.Opara - WYNIKI
27    Chojnice   krajowa M.Świętoń INFO WYNIKI
27     Włocławek   krajowa - WYNIKI

   SIERPIEŃ

  Legnica   krajowa St.Bucko (SK) - WYNIKI
  Zakopane   krajowa K.Nitka - WYNIKI
9   SOPOT   międzynarodowa  Anna Brankovich (SER) INFO WYNIKI
17   Nowy Targ   krajowa 
Luis Pinto Teixeira (P)
- WYNIKI
17   Toruń   krajowa  M.Lorenc - WYNIKI
24 Radom krajowa  E.Chwalibóg WYNIKI
31   BIAŁYSTOK   międzynarodowa J.Szczepańska-Korpetta (PL) INFO WYNIKI

   WRZESIEŃ

  Słupsk   krajowa M.Trębala - WYNIKI
7    Przemyśl   krajowa A.Pławiński - WYNIKI
13   Warszawa   krajowa  P.Król - WYNIKI
13   Chorzów   krajowa terierów
BRIGITA KREMSER (Słowenia)
INFO WYNIKI
14  Warszawa klubowa terierówBeth Sweigart (USA) WYNIKI
14   Chorzów krajowa Monika Uhlik/SK/ INFO WYNIKI
20   Łódź   krajowa - WYNIKI
21  Zielona Góra  krajowa - WYNIKI
29-30     WROCŁAW   międzynarodowa M.Kozłowska - WYNIKI

   PAŹDZIERNIK

5   Rybnik   krajowa  - WYNIKI
5  Przechlewko (O/Słupsk)   krajowa psów myśliwskich - WYNIKI
12  Legionowo   krajowa - WYNIKI
12   Zabrze   krajowa - WYNIKI
19   Racibórz   krajowa terierów - WYNIKI

   LISTOPAD

8-9   POZNAŃ   międzynarodowa J.Opara - WYNIKI
16   Kielce   krajowa A.Sękowska-Miros - WYNIKI

   GRUDZIEŃ

6-7   Nowa Ruda (O/Wałbrzych)   krajowa L.Siejkowski - WYNIKI